Formularz rejestracyjny

Z ogromną radością pragniemy zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Troska o Człowieka w wieku geriatrycznym. Leczenie, rehabilitacja, wsparcie, opieka.
Konferencja odbędzie się w dniach 27–28 czerwca 2024 r.
Jest to wyjątkowe wydarzenie, które skupia się na interdyscyplinarnej problematyce związanej z opieką nad seniorem, ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych problemów i wyzwań w tym obszarze.
Konferencja przeznaczona jest dla kadry zarządzającej oraz specjalistów sektora ochrony zdrowia oraz pomocy społecznej.
Państwa wiedza i doświadczenie są niezwykle cenne dla naszego spotkania.

Przed wypełnieniem formularza, prosimy o zapoznanie się z warunkami uczestnictwa zawartymi w Regulaminie Konferencji.

Wszystkie pola są wymagane.

Panel I

Obiad I

Panel II

Kolacja

Panel III

Obiad II

Potwierdzam, że zapoznałem/-łam się z warunkami rejestracji i uczestnictwa w bezpłatnym wydarzeniu organizowanym przez Instytut Medyczny im. Jana Pawła II z siedzibą w Szczecinie oraz akceptuję dostępny na stronie szpitalrkb.pl Regulamin Konferencji

Share This
Szpital Rehabilitacyjny Świętego Karola Boromeusza przystąpił do programu „Dobry posiłek w szpitalu”. Zostaną nim objęci pacjenci Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Rehabilitacyjnego. Program ma na celu poprawę jakości żywienia w Szpitalu poprzez stosowanie diet odpowiednich do stanu zdrowia. Czytaj dalej
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe nr 1/2023
Zapytanie ofertowe nr 2/2023
Zapytanie ofertowe 2/2023 – wybór oferty
Zapytanie ofertowe 3/2023 Zobacz wszystkie
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Dotacje

Szpital Rehabilitacyjny im. Świętego Karola Boromeusza został beneficjentem programu dofinansowania podmiotów leczniczych w zakresie wsparcia doposażenia w urządzenia robotyczne do rehabilitacji, ze środków Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.
Dzięki programowi pozyskaliśmy 5 urządzeń robotycznych do rehabilitacji kończy dolnych i 3 urządzenia robotyczne do rehabilitacji kończyn górnych.
Urządzenia pozwolą na efektywne usprawnianie w oparciu o EMG oraz pozwolą na wykorzystywanie biofeedback w trakcie rehabilitacji chorych na choroby neurologiczne oraz będą stanowić istotne uzupełnienie pracy fizjoterapeutów.
Napis Dobry posiłek w szpitalu