Troska o człowieka w wieku geriatrycznym. Leczenie, rehabilitacja, wsparcie, opieka

W dniach 27.06.2024 -28.06.2024 odbyła się konferencja organizowana przez Instytut Medyczny im. Jana Pawła II.
„Troska o człowieka w wieku geriatrycznym, leczenie, rehabilitacja, wsparcie, opieka”.
Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom za ciekawe, inspirujące, pełne pasji wystąpienia Dziękujemy tak licznie przybyłym uczestnikom wydarzenia.
Konferencja pozwoliła na interdyscyplinarną wymianę myśli, określenie aktualnych problemów i dała możliwość refleksji nad szukaniem rozwiązań dla geriatrii. Mamy nadzieję gościć państwa w przyszłym roku.
Zapraszamy do galerii zdjęciowej z naszego wydarzenia.

Share This
Szpital Rehabilitacyjny Świętego Karola Boromeusza przystąpił do programu „Dobry posiłek w szpitalu”. Zostaną nim objęci pacjenci Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Rehabilitacyjnego. Program ma na celu poprawę jakości żywienia w Szpitalu poprzez stosowanie diet odpowiednich do stanu zdrowia. Czytaj dalej
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe nr 1/2023
Zapytanie ofertowe nr 2/2023
Zapytanie ofertowe 2/2023 – wybór oferty
Zapytanie ofertowe 3/2023 Zobacz wszystkie
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Dotacje

Szpital Rehabilitacyjny im. Świętego Karola Boromeusza został beneficjentem programu dofinansowania podmiotów leczniczych w zakresie wsparcia doposażenia w urządzenia robotyczne do rehabilitacji, ze środków Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.
Dzięki programowi pozyskaliśmy 5 urządzeń robotycznych do rehabilitacji kończy dolnych i 3 urządzenia robotyczne do rehabilitacji kończyn górnych.
Urządzenia pozwolą na efektywne usprawnianie w oparciu o EMG oraz pozwolą na wykorzystywanie biofeedback w trakcie rehabilitacji chorych na choroby neurologiczne oraz będą stanowić istotne uzupełnienie pracy fizjoterapeutów.
Napis Dobry posiłek w szpitalu