Z ogromną przyjemnością informujemy, że dr n. med. Iwona Denisewicz została powołana na konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie rehabilitacji medycznej‼️


Przypomnijmy, że Pani konsultant pełni funkcję dyrektora w Szpital Rehabilitacyjny Karola Boromeusza w Szczecinie. W szpitalu pracują specjaliści z różnych dziedzin medycyny, między innymi specjaliści neurologii, kardiologii, hipertensjologii, czy ortopedii.
Rehabilitacja jest dziedziną medycyny, w której liczy się praca zespołowa. W szpitalu Pani dr n. med. Iwona Denisewicz zbudowała zespół terapeutyczny dla których zdrowie pacjentów jest nadrzędną wartością.


Cały zespół składa gratulacje wierzymy, że Pani Doktor zrealizuje zamierzenia, które postawiła sobie w związku z objęciem funkcji. Życzymy powodzenia‼️

Share This
Szpital Rehabilitacyjny Świętego Karola Boromeusza przystąpił do programu „Dobry posiłek w szpitalu”. Zostaną nim objęci pacjenci Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Rehabilitacyjnego. Program ma na celu poprawę jakości żywienia w Szpitalu poprzez stosowanie diet odpowiednich do stanu zdrowia. Czytaj dalej
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe nr 1/2023
Zapytanie ofertowe nr 2/2023
Zapytanie ofertowe 2/2023 – wybór oferty
Zapytanie ofertowe 3/2023 Zobacz wszystkie
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Dotacje

Szpital Rehabilitacyjny im. Świętego Karola Boromeusza został beneficjentem programu dofinansowania podmiotów leczniczych w zakresie wsparcia doposażenia w urządzenia robotyczne do rehabilitacji, ze środków Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.
Dzięki programowi pozyskaliśmy 5 urządzeń robotycznych do rehabilitacji kończy dolnych i 3 urządzenia robotyczne do rehabilitacji kończyn górnych.
Urządzenia pozwolą na efektywne usprawnianie w oparciu o EMG oraz pozwolą na wykorzystywanie biofeedback w trakcie rehabilitacji chorych na choroby neurologiczne oraz będą stanowić istotne uzupełnienie pracy fizjoterapeutów.
Napis Dobry posiłek w szpitalu