Ostatnie lata to okresem dynamicznych zmian dla sektora rehabilitacji i fizjoterapii. Z jednej strony coraz więcej w nim innowacji, zmienia się podejście do pacjenta i jednocześnie metody leczenia są coraz skuteczniejsze. Z drugiej fizjoterapeuta to jeden z najbardziej „pożądanych” przez rynek zawodów w związku z tym, że wystąpił deficyt specjalistów. Dodatkowo, wiele mówi się o przeprowadzanych w sektorze prawnych reformach, które bezpośrednio oddziałują na branżę. Sektor tym bardziej potrzebuje miejsca do dialogu, porównania najkorzystniejszych rozwiązań i zacieśniania biznesowych relacji. Są nim Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii w Ptak Warsaw Expo.
Share This
Szpital Rehabilitacyjny Świętego Karola Boromeusza przystąpił do programu „Dobry posiłek w szpitalu”. Zostaną nim objęci pacjenci Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Rehabilitacyjnego. Program ma na celu poprawę jakości żywienia w Szpitalu poprzez stosowanie diet odpowiednich do stanu zdrowia. Czytaj dalej
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe nr 1/2023
Zapytanie ofertowe nr 2/2023
Zapytanie ofertowe 2/2023 – wybór oferty
Zapytanie ofertowe 3/2023 Zobacz wszystkie
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Dotacje

Szpital Rehabilitacyjny im. Świętego Karola Boromeusza został beneficjentem programu dofinansowania podmiotów leczniczych w zakresie wsparcia doposażenia w urządzenia robotyczne do rehabilitacji, ze środków Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.
Dzięki programowi pozyskaliśmy 5 urządzeń robotycznych do rehabilitacji kończy dolnych i 3 urządzenia robotyczne do rehabilitacji kończyn górnych.
Urządzenia pozwolą na efektywne usprawnianie w oparciu o EMG oraz pozwolą na wykorzystywanie biofeedback w trakcie rehabilitacji chorych na choroby neurologiczne oraz będą stanowić istotne uzupełnienie pracy fizjoterapeutów.
Napis Dobry posiłek w szpitalu