Oddział Zachodniopomorski Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji
oraz
Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Neurologicznego
wraz z
Zachodniopomorskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

zapraszają na spotkanie szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 25.11.2023 r. (sobota)
w godzinach 10:00 – 12:30 w siedzibie Zachodniopomorskiego Oddziału Terenowego Biura Krajowej Izby Fizjoterapeutów, plac Hołdu Pruskiego 9 w Szczecinie.

Program spotkania:

10:00 – 10:15 Przywitanie uczestników
10:15 – 11:45 ICF koncepcja diagnozy i ewaluacji w procesie leczenia i rehabilitacji – mgr fizjoterapii Ewa Kochańska, Fundacja Velo Horyzonty Możliwości
11:45 – 12:00 Przerwa
12:00 – 12:30 Rehabilitacja 24-godzinna, Krzysztof Dziakiewicz – Home-Care, Artur Skubera – Vermeiren

Share This
Szpital Rehabilitacyjny Świętego Karola Boromeusza przystąpił do programu „Dobry posiłek w szpitalu”. Zostaną nim objęci pacjenci Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Rehabilitacyjnego. Program ma na celu poprawę jakości żywienia w Szpitalu poprzez stosowanie diet odpowiednich do stanu zdrowia. Czytaj dalej
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Zapytania ofertowe

Zapytanie ofertowe nr 1/2023
Zapytanie ofertowe nr 2/2023
Zapytanie ofertowe 2/2023 – wybór oferty
Zapytanie ofertowe 3/2023 Zobacz wszystkie
Napis Dobry posiłek w szpitalu

Dotacje

Szpital Rehabilitacyjny im. Świętego Karola Boromeusza został beneficjentem programu dofinansowania podmiotów leczniczych w zakresie wsparcia doposażenia w urządzenia robotyczne do rehabilitacji, ze środków Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.
Dzięki programowi pozyskaliśmy 5 urządzeń robotycznych do rehabilitacji kończy dolnych i 3 urządzenia robotyczne do rehabilitacji kończyn górnych.
Urządzenia pozwolą na efektywne usprawnianie w oparciu o EMG oraz pozwolą na wykorzystywanie biofeedback w trakcie rehabilitacji chorych na choroby neurologiczne oraz będą stanowić istotne uzupełnienie pracy fizjoterapeutów.
Napis Dobry posiłek w szpitalu